noga

Nie da się ukryć, że każdy z nas ma swoje własne preferencje seksualne, a co najważniejsze jest to całkowicie normalne. Niektórzy z nas preferują fetysz konkretnej części ciała lub ogrywanie ról. Jednak warto zadbać o to, by stosunek płciowy w dalszym ciągu był maksymalnie intymny. Wobec tego czy wygłuszenie akustyczne ścian jest potrzebne?

Stosunek płciowy czyli chwila intymności dla kochanków

Nie da się ukryć, że preferencje seksualne każdego z nas są naszą osobistą i niezwykle intymną sprawa. Okazuje się, że niektórzy z nas mają także opory przed tym, by głośno rozmawiać o tym ze swoim partnerem. Niemniej jednak czy stosunek płciowy nie jest najlepszym dowodem na pełną akceptację i zrozumienie? Okazuje się, że seks pomiędzy dwojgiem ludzi nie jest tylko wyrazem bezgranicznej miłości i oddania. Jest to także idealny przykład na to, że dwoje ludzi wzajemnie akceptuje swoje wady oraz zalety, a także na to, że cieszą się chwilą intymności, którą mogą ze sobą spędzić. 

Jak przedstawia się rozmawianie o preferencjach seksualnych w związku? Okazuje się, że nie wszyscy są skłonni do wystarczającej otwartości. Bardzo często bowiem można zauważyć, że partnerzy wzajemnie ukrywają to, na co naprawdę mają ochotę, a to z kolei przyczynia się do tego, że nie mogą czerpać pełnej satysfakcji ze stosunku płciowego. Oczywiście sytuacja ta nie jest dla żadnego z nich korzystna. Pamiętajmy, że każdy z nas ma skryte fantazje erotyczne, a w obecnej rzeczywistości fetysz nie jest niczym odmiennym. Na stronie https://sekspedia.pl/fetysz możesz dowiedzieć się więcej o tym, czym jest fetysz i jakie jego rodzaje wyróżniamy.

Rozmowa o potrzebach w łóżku i o tym, co nas naprawdę podnieca, może przyczynić się jedynie do tego, że w sypialni kochanków na nowo rozbłyśnie żar miłości, namiętności i pożądania. Warto wiedzieć, że takie rozmowy doprowadzają również do spojrzenia na potrzeby partnera lub partnerki z całkiem innej, bardziej ludzkiej perspektywy. Wobec tego, być może właśnie dziś jest ten dzień, by jasno zakomunikować, czego tak naprawdę oczekujemy?

Obecnie pary dość często wyznają sobie o fetyszu nieco „ostrzejszych” zabaw. Otwarcie mówią, ze lubią głośny stosunek płciowy i nie hamują tego, by wyrażać głośno swoje doznania. Oczywiście dla nich, jest to jedno z najprzyjemniejszych przeżyć i doświadczeń. Pamiętajmy jednak o tym, że stosunek płciowy to chwila intymna dla obu kochanków. Oznacza to, że bez względu na to, w jaki sposób przeżywają uniesienia miłosne, powinny one zachować je jak najbardziej dla siebie i nie dopuścić do tego, by wiedziały o tym osoby trzecie. Szczególne znaczenie ma to w momencie, kiedy pary mieszkają w bloku i lubią nieco głośniej na siebie krzyknąć podczas odbywania stosunku płciowego. Nie da się ukryć, że ściany są cienkie, a pełne podejrzeń spojrzenia sąsiadów następnego dnia nie są przyjemne. Wobec tego trzeba znaleźć na to skuteczne rozwiązanie.

Akustyczne wygłuszenie ścian, by uniesienia miłosne były prywatnym przeżyciem

Wspomniane zostało już, że ściany w bloku są niezwykle ciężkie i z całą pewnością mają również i „uszy”. Wobec tego niezwykle ważne staje się to, by pary, których fetysz to seks nieco bardziej donośny i dynamiczny, zadbały o to, by to co dzieje się w ich sypialni nie wyszło poza jej granice. Wówczas wygłuszenie ścian akustyczne może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Występuje ono w postaci dźwiękochłonnych płyt, których montaż jest niezwykle prosty i nie zajmuje wiele czasu. Co więcej, płyty do wygłuszenia ścian akustycznego obecnie występują w wielu kolorach i wzorach, więc można wybrać je w taki sposób, by stanowiły one jeszcze piękniejszą ozdobę sypialni i sprawiały, że będzie panował w niej jeszcze bardziej nastrojowy klimat. Warto wiedzieć, że akustyczne wygłuszenie ścian jest również rozwiązaniem niezwykle tanim, taki montaż z pewnością nie przysporzy wiele bałaganu. Niemniej jednak to co jest najważniejsze, to sam fakt, że z tak wyposażoną sypialnią nic nie będzie wstanie wymknąć się poza jej drzwi, ani poza jej ściany. Jest to więc idealny sposób na to, by zachować pełną intymność i cieszyć się miłosnymi uniesieniami w taki sposób, który najbardziej nam dopowiada.

Piotr Zieliński
Absolwent Inżynierii materiałowej na Politechnice Warszawskiej. Na co dzień pracuje jako specjalista w dziale doradztwa technicznego w zakresie transferu materiału i technologii. Pasjonat upcyclingu, w wolnym czasie majsterkuje i stara się tchnąć nowe życie w stare przedmioty.

Zobacz także

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Wykończenie