szczęśliwa rodzina na podwórku w domu

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się z nowym, luksusowym osiedlem domów jednorodzinnych mieszczącym się na ul. Stefana Korbońskiego, Warszawa. Natolin, czyli część Ursynowa, to cudowne miejsce znajdujące się w pobliżu rezerwatu przyrody, oraz zespołu pałacowo-parkowego, który jest siedzibą Centrum Europejskiego Natolin. Teren rezerwatu pokryty jest lasem dębowo-grabowym, a jego najstarsze fragmenty swoje początki mają jeszcze w czasach średniowiecza. Jest to cudowne miejsce, które pozwoli Ci odpocząć od codziennego gwaru miasta. Kameralna zabudowa luksusowej rezydencji w Neo Natolin to przede wszystkim świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój oraz wysoki komfort. Zapraszamy do zapoznania się ofertą developera oraz informacji na temat sprzedaży domów w tej okolicy.

Zamieszkaj na osiedlu domów jednorodzinnych pod samą Warszawą

Zastanawiasz się dalej, gdzie chciałbyś zamieszkać pod Warszawą? Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Luksusowe osiedle domów jednorodzinnych w Warszawie – wysoki standard nieruchomości oraz oczywiście nowoczesne piękne domy.

Jeżeli Twoim marzeniem od zawsze było mieć swoje cztery kąty to może czas zacząć je zrealizować? Chcąc uciec z centrum Warszawy z daleka od hałasu wielkiego miasta oraz tego całego miejskiego pędu, warto rozejrzeć się za czymś wyjątkowym. W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, że szukamy stabilizacji, swojego stałego miejsca na tej ziemi. Interesuje nas znalezienie nieruchomości w spokojnej okolicy, z dostępem do sklepów, szkół oraz dobrą komunikacją miejską. Wszystkie te oczekiwania mogą zostać spełnione, łatwiej niż może Ci się tylko wydawać. Zapoznaj się z ofertą domów jednorodzinnych Neo Natolin i zobacz, jak proste w realizacji może okazać się spełnienie Twoich marzeń.

Zamień swoje mieszkanie w bloku na luksusowy dom

Gdy kupujemy mieszkanie w bloku, niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć scenariusza, jaki napisze nam życie. Lokal, który w trakcie zakupu, może okazać się idealne, nagle okaże się problematyczny np., ze względu na zbyt mały metraż. Dzieje się tak między innymi gdy na świat przychodzą nowi członkowie naszej rodziny. Ceny za metry kwadratowy mieszkań w dużych miastach potrafią zwalić z nóg i być porównywalne do cen domów jednorodzinnych na przedmieściach. W takiej sytuacji pojawia się jeden wniosek — być może warto zostawić jakiś rozdział swojego życia za sobą, sprzedać mieszkanie w bloku i przeprowadzić się do luksusowego domu na terenie Warszawy? Pomyśl tylko o tym, jakie możliwości da Ci takie rozwiązanie. Dostęp do swojego własnego ogródka, brak uciążliwych sąsiadów za ścianą, duża przestrzeń i przede wszystkim wyjątkowa atmosfera. To właśnie główne czynniki, które powodują, że coraz więcej ludzi ucieka z blokowiska. Zastanów się, czy nie warto pójść w ich ślady i zapewnić sobie odrobinę komfortu i luksusu?

Luksus i przestrzeń

Nie jest wcale nigdzie powiedziane, że budowa domu samodzielnie to jedyna droga pozwalająca na zorganizowanie inwestycji, jaką jest wejście w posiadanie luksusowego domu. Osiedle domów jednorodzinnych Neo Natolin to przede wszystkim luksusowe domy gotowe do zamieszkania, idealnie sprawdzające się jako alternatywa dla życia w wielkim mieście. Dzięki dużej powierzchni nieruchomości, liczby dostępnych pomieszczeń oraz przede wszystkim komfortu, jakim jest mieszkanie we własnym domu — śmiało możemy stwierdzić, że zamieszkanie w jednym takich domów, jest spełnieniem marzeń każdego z nas.

Co wyróżnia Osiedle Neo Natolin?

 Jeżeli cały czas przeglądasz oferty domów i nie możesz zdecydować się na idealny dom jednorodzinny dla siebie i Twojej rodziny to chcielibyśmy przedstawić Ci nieco bliżej obiekt, jakim jest Osiedle Neo Natolin. 

  • Świetna lokalizacja — to bez wątpienia nasza mocna strona. Z osiedla bez problemu dostaniesz się do każdej części miasta a pomocny okaże się w tym przypadku łatwy dojazd do trasy S2. Nasze osiedle znajduje się obok stacji metra Kabaty oraz przystanków komunikacji miejskiej.
  • Architektura — nasze osiedle powstało na bazie profesjonalnych projektów najlepszych designerów na rynku. Minimalizm, wysoka jakość, duże przeszklenia oraz ciepłe światło tak w skrócie moglibyśmy opisać to, na co stawiamy największy priorytet.
  • Bliskość natury — dzięki temu, że osiedle Neo Natolin znajduje się w pobliżu rezerwatu przyrody, mieszkańcy mogą liczyć na stały dostęp do otaczającej ich zielonych terenów oddających cudowny klimat bliskości z przyrodą.
Piotr Zieliński
Absolwent Inżynierii materiałowej na Politechnice Warszawskiej. Na co dzień pracuje jako specjalista w dziale doradztwa technicznego w zakresie transferu materiału i technologii. Pasjonat upcyclingu, w wolnym czasie majsterkuje i stara się tchnąć nowe życie w stare przedmioty.

Zobacz także

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Budowa