hala przemysłowa

Hale przemysłowe od firmy Tenistal http://tenistal.com.pl/hale-przemyslowe/ to nowoczesne konstrukcje znajdujące zastosowanie w wielu, różnych branżach. Doskonale sprawdzają się dla inwestorów, którzy poszukują funkcjonalnych i bezpiecznych obiektów, które można postawić w krótkim czasie. Dlaczego jeszcze warto budować takie hale i czym różnią się od obiektów budowanych metodami tradycyjnymi? Sprawdzamy!

Kiedy warto zdecydować się na budowę hali przemysłowej?

Dostrzeżenie konieczności rozbudowy miejsca produkcji, magazynu, czy innej przestrzeni przemysłowej to ważny etap rozwoju firmy. Jeśli w porę nie zadbasz o dostateczną ilość miejsca, wówczas możesz mieć problem z realizacją swoich zadań.

Budowa dodatkowej przestrzeni z wykorzystaniem znanych od lat metod tradycyjnego budownictwa to pierwsza nasuwająca się wtedy myśl. Niestety, im większy obiekt, tym dłużej trzeba czekać na jego postawienie i oddanie do użytku. Gdy czas Cię nagli, warto wówczas zdecydować się na budowę całorocznej hali przemysłowej z konstrukcji stalowej. Szybko postawiony obiekt pozwoli Ci realizować kluczowe zadania przez bardzo długi czas – nawet wiele lat. Obiekt charakteryzuje się bardzo wytrzymałymi właściwościami, z powodzeniem dorównując budynkom murowanym i jest chętnie wykorzystywany przez wiele firm.

Budowa hali przemysłowej – dlaczego warto?

Szybki czas realizacji budowy hali przemysłowej to największa zaleta konstrukcji stalowych. Obiekty tworzone przez firmę Tenistal mają jednak dużo więcej zalet. Przede wszystkim są to trwałe konstrukcje, które w eksploatacji okazują się tańsze niż np. murowane budynki. Jeśli zatem zależy Ci na dobrym rozwoju firmy, który nie pochłonie przy tym dużej kwoty pieniędzy, warto rozważyć postawienie hali.

Hale przemysłowe od Tenistal to również obiekty, które zostają dopasowane do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Zespół specjalistów skupia się w pierwszej kolejności na konsultacjach, w których inwestor określa swoje potrzeby i oczekiwania. Na podstawie przeprowadzonych rozmów profesjonaliści wykonują wstępny projekt hali, który uwzględnia potrzeby danej branży oraz niezbędne wyposażenie.

Owocem współpracy jest otrzymanie projektu hali o odpowiednim rodzaju konstrukcji wraz z uwzględnieniem rozmieszczenia wentylacji, oświetlenia, okien, bram, drzwi i pozostałych elementów. Po Twojej akceptacji firma Tenistal zajmuje się również realizacją projektu, dzięki temu nie będziesz zaprzątać sobie głowy szukaniem specjalistów od poszczególnych elementów hali.

Podsumowując: budowa hali przemysłowej o konstrukcji stalowej to uniwersalne rozwiązanie architektoniczne, stanowiące alternatywę dla murowanego budownictwa. Rozwiązanie pozwala skrócić czas oczekiwania na postawienie nowego obiektu, a przy tym sprawdzi się w wielu różnych branżach. Konstrukcja stalowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które są w stanie przetrwać niekorzystne warunki atmosferyczne typowe dla klimatu umiarkowanego. Jeśli zatem dostrzegasz pilną potrzebę rozbudowy firmy o nowy budynek, to postawienie hali przemysłowej będzie odpowiednim pomysłem.

Piotr Zieliński
Absolwent Inżynierii materiałowej na Politechnice Warszawskiej. Na co dzień pracuje jako specjalista w dziale doradztwa technicznego w zakresie transferu materiału i technologii. Pasjonat upcyclingu, w wolnym czasie majsterkuje i stara się tchnąć nowe życie w stare przedmioty.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady