Systemowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI to przede wszystkim szeroki wybór modeli. Oferujemy aż 80 wzorów w ramach 8 kolekcji, dzięki czemu łatwiej dobierzesz design dopasowany do Twojego domu. Funkcjonalny system umożliwia dowolne komponowanie całości z poszczególnych modułów. Każdy użytkownik może więc dobrać ogrodzenie zgodnie ze swoimi potrzebami, czy uwarunkowaniami terenowymi. Równocześnie ma pewność, że finalne ogrodzenie będzie spójne i proste w montażu. Poszczególne elementy obejmują:

  • bramy przesuwne, dwuskrzydłowe i składane,
  • furtki,
  • przęsła i panele ogrodzeniowe.

Częścią składową jest również słup MultiBox zintegrowany ze skrzynką pocztową, wideodomofonem, czy włącznikiem kodowym. Dopasowany stylowo do ogrodzenia pozwoli Ci na wygodny odbiór listów i paczek.

Trwałe ogrodzenia na lata

Kolekcje WIŚNIOWSKI zostały zaprojektowane dla miłośników zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego wzornictwa. Bogactwo form idzie w parze z trwałością konstrukcji. Zastosowaliśmy wysokiej jakości stal, która została dodatkowo zabezpieczona przed korozją przy pomocy cynkowania ogniowego i malowania proszkowego w systemie DUPLEX. Zapewnia to odporność ogrodzenia na trudne warunki pogodowe, w tym wysokie i niskie temperatury, czy promieniowanie UV. Stalowe elementy są objęte aż 10-letnią gwarancją na korozję.

Bramy wjazdowe

Postaw na eleganckie i funkcjonalne bramy wjazdowe WIŚNIOWSKI. Polecamy wysokiej klasy bramy dwuskrzydłowe, przesuwne lub składane. Bramy skrzydłowe to dobre rozwiązanie dla posiadaczy wąskich działek. Wybierając wersję automatyczną, zyskujesz większą wygodę i niezawodny mechanizm sterowania otwieraniem i zamykaniem bramy.

Automatycznie otwierane są również bramy przesuwne. Zaopatrzono je w skuteczny napęd w słupie AWSo2018 Pro. To autorski projekt marki WIŚNIOWSKI dający wyjątkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi, uszkodzeniami mechanicznymi oraz kradzieżą.

Bramy składane to z kolei połączenie nowatorskiej koncepcji, oszczędności miejsca oraz szybkości działania. Zamykanie i otwieranie trwa nawet dwukrotnie krócej niż w przypadku bram dwuskrzydłowych o podobnych wymiarach. Dobrze sprawdzą się szczególnie na działkach, w których nie ma zbyt wiele miejsca pomiędzy budynkiem a ogrodzeniem, a także na podjeździe.

Nowoczesna technologia i unikalny design

Różnorodność to bardzo istotny aspekt naszej oferty. Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI tworzone są w oparciu o rygorystyczne standardy i normy jakości, co potwierdzają stosowne certyfikaty. Szukając spójnego designu zainteresuj się jedną z naszych kolekcji takich jak HOME INCLUSIVE. Jej elementy stanowi sześć wzorów ogrodzeń wykonanych z kształtowników oraz blach pełnych. Wyjątkowo stylowa i solidnie wykonana będzie Ci z powodzeniem służyć przez długie lata. Sprawdź ofertę firmy WIŚNIOWSKI!

Artykuł promocyjny.

Zobacz także

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady