Wnętrza, w których mieszkamy, są czasami specyficzne. Niekiedy to zaskakująco duże metraże i wolne przestrzenie, innym razem pokoje spełniające kilka funkcji i nauka aranżowania przestrzeni w taki sposób, aby możliwe było codzienne funkcjonowanie i nierezygnowanie z komfortu. Ale kto tak właściwie wybiera takie sprzęty, jak pralko-suszarka pod zabudowę? Czy to jedynie domena niewielkich mieszkań, czy może trend, który pokochaliśmy i z którego niekoniecznie chcemy rezygnować?  

Małe wnętrza, ale duże możliwości? 

Komfortowy i ponadczasowy dom wcale nie musi wyróżniać się dużym metrażem. Znacznie ważniejsze jest to, w jaki sposób zaaranżujemy posiadaną przestrzeń i czy uda nam się zrealizować najważniejsze dla nas plany i marzenia. Bo w końcu każdy z nas potrzebuje czegoś innego. Nie ma jednak wątpliwości, że pewne elementy są powtarzalne i niezależnie od tego, czy do urządzenia mamy niewielki metraż, czy też ogromny dom, to nie możemy zapominać o tym, aby wyposażyć przestrzeń w podstawowe i ważne dla nas sprzęty.  

Tak naprawdę małe wnętrza mogą pozostawać komfortowe, a to wszystko dzięki nieustannie rozwijającej się technologii, która daje nam coraz więcej możliwości. Jakich? Kto by kiedyś pomyślał, że nie tylko zrezygnujemy z prania ręcznego, ale zaczniemy też oszczędzać czas na takiej czynności, jak rozwieszanie ubrań. Tego rodzaju prace domowe, tak znienawidzone przez niektórych z nas, mogą być wykonane tylko przez jedno urządzenie. Pralko-suszarka to ponadczasowy wynalazek, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.  

Pralko-suszarka w Twoim domu 

O tym, że pralko-suszarka to idealne rozwiązanie praktycznie do każdego domu, wie już chyba każdy. Coraz częściej rezygnujemy wyłącznie z funkcji prania, ponieważ w zupełności nie cieszy nas widok nieustannie rozłożonej, stojącej na środku pokoju suszarki. Jeżeli urządzenie jest w stanie zapewnić nam równie zadowalające nas efekty, to dlaczego z tego nie skorzystać? Okazuje się, że Twoje ubrania mogą być uprane i wysuszone praktycznie za jednym razem. Jednocześnie zachowają one swój nienaganny wygląd, nie zostaną uszkodzone, a jedynie skutecznie wyczyszczone. W końcu każdemu zależy na tym, aby zawartość jego szafy mogła cieszyć go przez wiele długich lat, a jednocześnie nikt nie chce rezygnować z częstego noszenia ulubionych ubrań, które są powodem naszego uśmiechu i często słyszanych komplementów.  

Pralko-suszarka coraz częściej gości więc w naszych domach, a o jej zaletach przekonało się wielu użytkowników. Ich liczba stale jednak rośnie, ponieważ kolejne mieszkania zyskują dostęp do tej ponadczasowej technologii. Warto dodać, że kiedyś tego rodzaju urządzenia kojarzyły się nam przede wszystkim z głośną pracą, która zakłócała spokój domowników. Nic miłego wysłuchiwać głośnych dźwięków wydobywających się z łazienki, kiedy właśnie mamy ochotę na popołudniową drzemkę. Jak jest teraz? Szwedzka marka Electrolux znalazła sposób na to, aby stworzyć pralko-suszarkę pozbawioną tego rodzaju wad.  O jakim modelu mowa? 

Pralko-suszarka pod zabudowę, o której prawdopodobnie marzysz 

Pralko suszarka pod zabudowę PerfectCare 700 EW7W368SI okazuje się idealnym rozwiązaniem, jeżeli poszukujemy urządzenia nie tylko nowoczesnego, ale też funkcjonalnego i zaskakującego swoimi technologicznymi nowinkami. To pralka z systemami DualCare, SensiCare oraz SteamCare. Pomaga dostosować nie tylko temperaturę, ale też ruchy bębna do rodzaju załadunku. W ten sposób nie musisz obawiać się nawet o te delikatniejsze elementy ubioru, które potrzebują odświeżenia. A gdy o odświeżaniu mowa, to system SteamCare sprawi, że Twoje ubrania będą na nowo pachnące i gotowe do noszenia i to bez konieczności prania, skoro nie zostały ubrudzone.  

Pralko-suszarka pod zabudowę i jej miejsce w Twoim domu 

Pralko suszarka od firmy Electrolux może zostać ukryta w dowolnym miejscu, które oferuje jej odpowiednie warunki. Nie musisz już martwić się o brak miejsca w łazience, skoro równie dobrze możesz postawić ją w korytarzu czy kuchni. To sprawi, że Twój dom zachowa swój unikatowy charakter, a jednocześnie nie zabraknie mu funkcjonalnych i komfortowych rozwiązań. Coraz więcej osób decyduje się na tak zwany pokój kąpielowy, w którym raczej nie ma miejsca właśnie na pralkę. Ale jak udowadnia nam szwedzka marka Electrolux – to nie będzie już stanowiło dla nas żadnego problemu, jeżeli w tak prosty sposób możemy ukryć obecność nawet tak dużego urządzenia.   

Piotr Zieliński
Absolwent Inżynierii materiałowej na Politechnice Warszawskiej. Na co dzień pracuje jako specjalista w dziale doradztwa technicznego w zakresie transferu materiału i technologii. Pasjonat upcyclingu, w wolnym czasie majsterkuje i stara się tchnąć nowe życie w stare przedmioty.

Zobacz także

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady