Działając w branży budowlanej od ponad trzech dekad firma WIŚNIOWSKI stała się czołowym producentem bram garażowych, ogrodzeń, okien, drzwi oraz związanych z tym inteligentnych technologii. Staramy się być uniwersalni dlatego nasze wyroby kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorstw.

Produkty dla zadowolonego klienta

“Zadowolony klient to podstawa udanego biznesu” – to motto pod którym moglibyśmy się podpisać. Takie podejście definiuje nasz sposób działania od samego początku funkcjonowania na rynku firmy WIŚNIOWSKI. Doskonale rozumiemy, że na jakość wpływa wiele czynników. W pierwszej kolejności to wysokogatunkowe materiały niezależnie od tego, czy chodzi o drewno, metal, tworzywa sztuczne, czy szkło. Po drugie istotny jest dopracowany w każdym detalu projekt oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jedno i drugie wpływa na praktyczny aspekt produktu i jego niezawodność.

Przez ponad 30 lat działalności nasza oferta powiększyła się do kilkuset pozycji jednak nigdy nie wypuściliśmy artykułów, które nie spełniałyby rygorystycznych standardów jakościowych. Potwierdzeniem tego są zarówno międzynarodowe certyfikaty, jak i prestiżowe nagrody branżowe takie, jak Top Builder, które to wyróżnienie otrzymaliśmy już pięciokrotnie i w różnych kategoriach.

Profesjonalizm na każdym etapie

Niezależnie od tego, czy chodzi o obsługę klienta, wsparcie dla partnerów, czy stworzenie kolejnego produktu nie pozwalamy sobie na uchybienia. Profesjonalne podejście do biznesu to coś, z czym niezmiennie jest kojarzona firma WIŚNIOWSKI.

Tworzymy kompleksową ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy także wsparcie usługowe w zakresie przeglądów i serwisu. Współpracującym z nami osobom i podmiotom gwarantujemy korzystne warunki biznesowe oraz pomoc w wielu aspektach.

Firma oparta na specjalistach

WIŚNIOWSKI to przedsiębiorstwo w którym ciągły rozwój jest jedną z głównych strategii. Udoskonalamy nasze wyroby m.in. wprowadzając innowacyjne technologicznie rozwiązania. Rozwijamy także linie produkcyjne oraz poprzez liczne szkolenia inwestujemy w kwalifikacje naszych pracowników. Za produkcją naszego aktualnego asortymentu oraz wszystkimi nowymi projektami stoi kadra fachowców.

Oprócz nadzorowania jakości, niezawodności i funkcjonalności naszych produktów specjaliści firmy WIŚNIOWSKI dbają też o ich estetykę. Dzięki temu znajdziesz u nas zarówno bardziej tradycyjny design, jak i modne obecnie trendy.

Rozwiązania dla przemysłu

Nie ograniczamy się do rynku klientów indywidualnych. Wiele z naszych artykułów jest przeznaczonych do zastosowań w fabrykach, czy zakładach pracy. To zarówno ogrodzenia przemysłowe, jak i bramy oraz systemy przeładunkowe przystosowane do intensywnej eksploatacji. Firmy mogą skorzystać również z naszych systemów inteligentnego sterowania oraz stolarki dla obiektów.

Niezależnie od rodzaju asortymentu WIŚNIOWSKI to produkty, które zapewniają pełny komfort, bezpieczeństwo i rzetelność użytkowania. Sprawdź naszą ofertę!

Materiał promocyjny.

Piotr Zieliński
Absolwent Inżynierii materiałowej na Politechnice Warszawskiej. Na co dzień pracuje jako specjalista w dziale doradztwa technicznego w zakresie transferu materiału i technologii. Pasjonat upcyclingu, w wolnym czasie majsterkuje i stara się tchnąć nowe życie w stare przedmioty.

Zobacz także

Skomentuj artykuł

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in Porady